RADIATOR CLIMATIZARE THERMOTEC KTT110134 - Compatibil cu MERCEDES-BENZ
search
RADIATOR CLIMATIZARE THERMOTEC KTT110134
Include TVA
Compatibil cu MERCEDES-BENZ
Cantitate
Ultimele produse in stoc
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Caracteristici:
  • Articol completare/Info suplimentar 2: fara uscator
  • Lungime plasa [mm]: 510
  • Latimea plasei [mm]: 530
  • Adancimea plasei [mm]: 16
Masini compatibile:
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) (1998-2005)
ML 320 (163.154) - motor pe benzina, 218 CP / 160 kW
ML 230 (163.136) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
ML 430 (163.172) - motor pe benzina, 272 CP / 200 kW
ML 270 CDI (163.113) - motor diesel, 163 CP / 120 kW
ML 55 AMG (163.174) - motor pe benzina, 347 CP / 255 kW
ML 400 CDI (163.128) - motor diesel, 250 CP / 184 kW
ML 500 (163.175) - motor pe benzina, 292 CP / 215 kW