RADIATOR CLIMATIZARE THERMOTEC KTT110277 - Compatibil cu CHRYSLER, MERCEDES-BENZ
search
RADIATOR CLIMATIZARE THERMOTEC KTT110277
Include TVA
Compatibil cu CHRYSLER, MERCEDES-BENZ
Cantitate
Ultimele produse in stoc
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Caracteristici:
  • Dimensiuni radiator: 595 X 411 X 16 mm
  • Articol completare/Info suplimentar 2: fara uscator
  • Lungime plasa [mm]: 595
  • Latimea plasei [mm]: 411
  • Adancimea plasei [mm]: 16
Masini compatibile:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) (1993-2000)
C 180 (202.018) - motor pe benzina, intre 121-122 CP / 89-90 kW
C 220 (202.022) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
C 230 (202.023) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
C 240 (202.026) - motor pe benzina, 170 CP / 125 kW
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) (1995-2000)
E 200 (210.035) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
E 230 (210.037) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) (1996-2001)
C 230 T (202.083) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
C 240 T (202.086), (202.088) - motor pe benzina, 170 CP / 125 kW
C 280 T (202.089) - motor pe benzina, 197 CP / 145 kW
C 180 T (202.081) - motor pe benzina, 129 CP / 95 kW
MERCEDES-BENZ SLK (R170) (1996-2004)
200 (170.435) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
230 Kompressor (170.447), (170.449) - motor pe benzina, intre 193-197 CP / 142-145 kW
200 Kompressor (170.444), (170.445) - motor pe benzina, intre 163-192 CP / 120-141 kW
320 (170.465) - motor pe benzina, 218 CP / 160 kW
32 AMG Kompressor (170.466) - motor pe benzina, 354 CP / 260 kW
MERCEDES-BENZ CLK (C208) (1997-2002)
CLK 200 (208.335) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
CLK 320 (208.365) - motor pe benzina, 218 CP / 160 kW
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) (1998-2002)
CLK 200 (208.435) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
CLK 320 (208.465) - motor pe benzina, 218 CP / 160 kW
CHRYSLER CROSSFIRE (2003-2008)
3.2 - motor pe benzina, 218 CP / 160 kW
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster (2004-2008)