ALTERNATOR STARDAX STX100468 - Compatibil cu HYUNDAI, KIA
search
ALTERNATOR STARDAX STX100468
Include TVA
Compatibil cu HYUNDAI, KIA
Cantitate
Ultimele produse in stoc
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
ALTERNATOR STARDAX - STX100468
Caracteristici:
  • Tensiune [V]: 12
  • Curent de incarcare generator [A]: 110
  • Numar nervuri: 4
  • Fulie curea O [mm]: 60
  • Role: cu rola curea
  • Garantie: Garantie 2 ani
  • Numar de striatii: 4
Masini compatibile:
HYUNDAI TRAJET (FO) (2000-2008)
2.0 - motor pe benzina, intre 136-140 CP / 100-103 kW
HYUNDAI SANTA FE I (SM) (2001-2006)
2.4 16V - motor pe benzina, intre 136-146 CP / 100-107 kW
2.4 16V 4x4 - motor pe benzina, 146 CP / 107 kW
2.0 - motor pe benzina, 135 CP / 99 kW
KIA MAGENTIS I (GD, MS) (2001-2005)
2.0 - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
HYUNDAI SONATA IV (EF) (2001-2004)
2.0 16V - motor pe benzina, 131 CP / 96 kW
KIA SORENTO I (JC) (2002-2009)
2.4 - motor pe benzina, 139 CP / 102 kW
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) (2004-2010)
2.0 i 16V - motor pe benzina, 141 CP / 104 kW
2.0 16V 4WD - motor pe benzina, 141 CP / 104 kW
HYUNDAI TRAJET Autoutilitara/limuzina spatioasa (FO) (1999-2008)
CVVT - motor pe benzina, 140 CP / 103 kW