FISE BUJII ENGITECH ENT910013 - Compatibil cu HONDA, ROVER
search
FISE BUJII ENGITECH ENT910013
Include TVA
Compatibil cu HONDA, ROVER
Cantitate
Ultimele produse in stoc
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Caracteristici:
  • Dimensiuni radiator: WIRE WOUND
  • Material: Silicon
  • Diametru exterior [mm]: 7
  • Fisa bujie: Constructie racord SAE
  • Distribuitor/Rotor: Tip racord DIN
Masini compatibile:
ROVER 600 I (RH) (1993-1999)
620 i - motor pe benzina, 115 CP / 85 kW
620 Si - motor pe benzina, 131 CP / 96 kW
623 Si - motor pe benzina, 158 CP / 116 kW
618 i/Si - motor pe benzina, 115 CP / 85 kW
HONDA ACCORD V (CC, CD) (1993-1996)
2.0 i (CD4) - motor pe benzina, 116 CP / 85 kW
2.0 i S (CD4) - motor pe benzina, 131 CP / 96 kW
HONDA ACCORD V cupe (CD) (1993-1998)
2.2 i ES (CD7) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
2.0 (CD9) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) (1993-1998)
2.0 i LS 16V (CE2) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
2.2 i ES (CE1) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) (1996-1998)
1.8 i (CE7) - motor pe benzina, 116 CP / 85 kW
2.0 i LS (CE8) - motor pe benzina, 131 CP / 96 kW
2.2 i VTEC (CE9) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW