SET DISTRIBUTIE CUREA CONTINENTAL CT1109K2 - Compatibil cu HYUNDAI, MITSUBISHI
search
SET DISTRIBUTIE CUREA CONTINENTAL CT1109K2
Include TVA
Compatibil cu HYUNDAI, MITSUBISHI
Cantitate
Ultimele produse in stoc
  Security policy
(edit with the Customer Reassurance module)
  Delivery policy
  Return policy
Caracteristici:
  • Numar dinti: 65
  • Latime [mm]: 12,7
  • Greutate [kg]: 0,5
  • Lungime ambalaj [cm]: 26,5
  • Latime ambalaj [cm]: 16,5
  • Inaltime ambalaj [cm]: 7
Masini compatibile:
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) (1995-1999)
2000 GS 16V (D32A) - motor pe benzina, 146 CP / 107 kW
2000 GT 16V - motor pe benzina, 214 CP / 157 kW
HYUNDAI SONATA III (Y-3) (1996-1998)
2.0 i 16V - motor pe benzina, 125 CP / 92 kW
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) (1996-2004)
2.0 (EA2A) - motor pe benzina, intre 133-136 CP / 98-100 kW
2.4 GDI (EA3A) - motor pe benzina, intre 144-150 CP / 106-110 kW
MITSUBISHI GALANT VIII combi (EA_, EC_) (1996-2003)
2.0 (EA2W) - motor pe benzina, intre 133-136 CP / 98-100 kW
2.4 GDI (EA3W) - motor pe benzina, intre 144-150 CP / 106-110 kW
MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) (1996-2007)
2.4 4WD (K75T) - motor pe benzina, 132 CP / 97 kW
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) (1998-2004)
2.4 GDI (N84W) - motor pe benzina, intre 147-150 CP / 108-110 kW
2.4 GDI 4WD (N94W) - motor pe benzina, intre 147-150 CP / 108-110 kW
2.0 , (N83W) - motor pe benzina, intre 109-133 CP / 80-98 kW
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) (1999-2003)
2.4 GDI (N64W) - motor pe benzina, 150 CP / 110 kW
2.0 (N63W) - motor pe benzina, 136 CP / 100 kW
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) (2003-2007)
2.4 4WD (CU5W) - motor pe benzina, intre 160-162 CP / 118-119 kW
MITSUBISHI LANCER VII combi (CS_W, CT_W) (2003-2007)
2.0 (CS9W) - motor pe benzina, 135 CP / 99 kW
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) (2003-2013)
EVO VIII - 260 (CT9A) - motor pe benzina, 265 CP / 195 kW
2.0 (CS9A) - motor pe benzina, 135 CP / 99 kW
EVO IX (CT9A) - motor pe benzina, 280 CP / 206 kW
MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) (2004-2011)
2.4 MIVEC (NA4W) - motor pe benzina, intre 165-177 CP / 121-130 kW
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_, N8_) (2000-2003)
2.4 GDi GLX 4WD (N94W) - motor pe benzina, 147 CP / 108 kW
MITSUBISHI GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) (2003-2008)
2.4 - motor pe benzina, 158 CP / 116 kW